Üç Silahşor

Üç Silahşor
Adı: Üç Silahşor
Alt Başlık: Hasan Âli Yücel Klasikler Dizisi
Yazar: Alexandre Dumas
Sayfa Sayısı: 755
ISBN: 9789944886260
Orijinal Adı: Les Trois Mousquetaires
Çeviri: Volkan Yalçıntoklu
Yayınevi: Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları
Kitap Türü:

Üç Silahşor Konusu

Alexandre Dumas (pere) (1802-1870): On dokuzuncu yüzyılda bütün Avrupa'yı saran siyasal ve sosyal çalkantılar içinde yaşamasına rağmen, daha çok 16. ve 17. yüzyılın tarihsel olaylarını konu alan üç yüzden fazla roman yazdı. Döneminin sevilen ve çok okunan romantik yazarları arasında yer aldı. Üç Silahşor, Monte Kristo Kontu, Demir Maske ve Siyah Lale en tanınmış eserlerindendir. Üç Silahşor iki yüzyıl sonra bile hâlâ keyifle okunan sürükleyici bir aşk ve macera romanıdır.

Üç Silahşor Kitabının Bulunduğu Listeler

Kitaplığınızda Bulunması Gereken Kitaplar

Eğer siz de çok okuyanlardan biriyseniz ve kendinize ait kitaplığınız varsa bu listedeki kitapları mutlaka edinmelisiniz.

Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar

Her insanın okuma zevki birbirinden farklıdır. Ama bazı kitaplar vardır ki çok daha büyük kitleleri kucaklar. Bu listede de sizim için en çok sevilen, mutlaka okunması gereken kitapları listeledik.

İş Bankası Kültür Yayınları Hasan Âli Yücel Klasikler Dizisi

Her biri birbirinden kaliteli ve güzel 300'ü aşkın kitaptan oluşan Hasan Âli Yücel Klasikler Dizisi'nde yer alan kitapları çıkarıldığı sırayla görmek ve kitaplığınızla karşılaştırabilmek için kullanab...

Fransa'da Geçen Kitaplar

Fransa sevenler için olayların tamamının ya da en azından bir kısmının Fransa'da geçtiği kitapları listelemek istedik. Fransa'da geçen kitaplar listesinde hem yerli hem de yabancı kitapları bulundurma...